Szkoła Wyższa MWSLiT

 


Aktualności

  Stypendia za wyniki w nauce w semestrze zimowym w roku akademickim 2015/2016 zostały przyznane studentom z numerem od 1 do 26 włącznie.   Lista rankingowa Od de [ ... ]

Szanowni Państwo, Informujemy, że termin składania wniosków o przyznanie stypendium na wyniki w nauce dla studentów kierunku zamawianego Budownictwo został przedłużony do 2 listopada.  [ ... ]

Międzynarodowa Wyższa Szkoła

Logistyki i Transportu
we Wrocławiu

 

ul. Sołtysowicka 19B

51-168 Wrocław

Tel: (71) 324-68-42

Faks: (71) 325-15-61

www.mwsl.eu

Zajęcia wyrównawcze

Studia inżynierskie, jak powszechnie wiadomo, nie są łatwe i wymagają wiedzy z zakresu przedmiotów ścisłych, wiedzy, która powinna być przekazana już we wcześnej edukacji.Martwisz się, że nigdy nie byłeś najlepszy w tych przedmiotach? Studentom kierunku zamawianego budownictwo zapewniamy możliwość udziału w bezpłatnych zajęciach wyrównawczych z matematyki, fizyki oraz/lub chemii.

Specjalnie opracowane testy, materiały dydaktyczne i profesjonalna kadra dydaktyczna sprawi, że szybko osiągniesz poziom akademicki, a nauka na studiach nie będzie przysparzała trudności.

Zajęcia wyrównawcze będą prowadzone w I semestrze studiów.
Udział w zajęciach jest bezpłatny!

 

⇐ POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

 

Kierunki zamawiane to program opracowany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, który ma na celu zwiększenie liczby studentów na kierunkach uznanych przez ekspertów jako strategiczne dla rozwoju polskiej gospodarki.
Nasza Uczelnia pozyskała dofinansowanie do uruchomienia w roku akademickim 2012/2013 kierunku zamawianego Budownictwo w ramach projektu "Zbuduj swoją przyszłość z MWSLiT".
Wszystkie działania zaplanowane zostały w projekcie "Zbuduj swoją przyszłość z MWSLiT" z myślą o stworzeniu studentom najlepszych warunków do rozwoju zawodowego – mają szansę uzyskać wsparcie materialne, podnieść wiedzę i umiejętności zawodowe, a także rozwinąć kompetencje miękkie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

© 2012 (71) 324-68-48 Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu - najlepsze studia w Polsce - zawody przyszłości