Szkoła Wyższa MWSLiT

 


Aktualności

  Stypendia za wyniki w nauce w semestrze zimowym w roku akademickim 2015/2016 zostały przyznane studentom z numerem od 1 do 26 włącznie.   Lista rankingowa Od de [ ... ]

Szanowni Państwo, Informujemy, że termin składania wniosków o przyznanie stypendium na wyniki w nauce dla studentów kierunku zamawianego Budownictwo został przedłużony do 2 listopada.  [ ... ]

Międzynarodowa Wyższa Szkoła

Logistyki i Transportu
we Wrocławiu

 

ul. Sołtysowicka 19B

51-168 Wrocław

Tel: (71) 324-68-42

Faks: (71) 325-15-61

www.mwsl.eu

Szkolenia

Weź udział w szkoleniach i zwiększ swoje szanse na sukces zawodowy.

 

Autodesk® Revit® Architecture to dedykowane oprogramowanie do modelowania informacji budowlanych. Pozwala na swobodne projektowanie i efektywne wykonanie, gdyż funkcjonuje zgodnie z logiką projektowania architektonicznego, ułatwiając projektowanie, budowanie i eksploatację budynków o lepszej konstrukcji i wydajniejszych energetycznie. Oprogramowanie to umożliwia wykorzystanie inteligentnych modeli do uzyskania poprzez symulacje i analizy, precyzyjnej informacji dotyczącej budowli oraz jej zachowania przed realizacją. Dokładniej dokumentuje projekty, korzystając ze scalonych i spójnych danych będących cechą charakterystyczną inteligentnych modeli.

Korzystając ze szkoleń otrzymacie certyfikat sygnowany przez firmę Autodesk Inc., uznany w branży dowód umiejętności, który wzmocni Waszą pozycję na rynku pracy.

Liczba miejsc jest ograniczona, udział w szkoleniu jest bezpłatny!
Przewidywany termin realizacji szkoleń: 10-12.2014 r.
Autodesk® Robot™ Structural Analysis Professional wykorzystując technologie BIM (modelowanie informacji o budynku) pozwala na wykonywanie obliczeń nawet najbardziej skomplikowanych obiektów inżynierskich. Wyjątkowo efektywne narzędzia siatkowania, możliwość wykorzystania analizy nieliniowej oraz szeroka baza narodowych norm wymiarujących pozwalają na uzyskanie rezultatów obliczeń w bardzo krótkim czasie. Oprócz tego pozwala na korzystanie ze zintegrowanego procesu przepływu danych miedzy poszczególnymi modułami oraz dwustronnej współpracy z wiodącymi produktami firmy Autodesk. Dodatkowo posiada interfejs umożliwiający tworzenie własnych aplikacji użytkownika, dzięki czemu Autodesk® Robot Structural Analysis Professional  jest środowiskiem pracy dostosowanym do potrzeb projektantów w różnych krajach. Pakiet umożliwia wykonanie kompleksowych obliczeń dla rożnego typu konstrukcji.

Korzystając ze szkoleń otrzymacie certyfikat sygnowany przez firmę Autodesk Inc., uznany w branży dowód umiejętności, który wzmocni Waszą pozycję na rynku pracy.

Liczba miejsc jest ograniczona, udział w szkoleniu jest bezpłatny!
Przewidywany termin realizacji szkoleń: 10-12.2014 r.
Szkolenie  z zakresu ochrony środowiska

Jednym z najważniejszych problemów współczesnej cywilizacji jest sprzeczność pomiędzy pragnieniem posiadania jak największej ilości różnego rodzaju dóbr a chęcią zachowania środowiska naturalnego w jak najlepszym stanie. Zachowanie równowagi pomiędzy tymi dążeniami dotyczy również przemysłu materiałów budowlanych, a szerzej: budownictwa, użytkowania budowli i zagospodarowania odpadów porozbiórkowych. Wiedza z tego zakresu jest niezbędna dla absolwentów kierunku budownictwo.

Szkolenie obejmie tematykę zagospodarowania (w tym recyklingu) odpadów powstających w trakcie budowy, konserwacji i remontów, projektowania przyjaznych środowisku materiałów budowlanych i wznoszonych z ich udziałem budynków i budowli, właściwą segregację odpadów i ich zagospodarowywanie (w tym przetwarzanie).

Przewidywany termin realizacji szkoleń: 03-05.2015 r.

 

⇐ POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

 

Kierunki zamawiane to program opracowany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, który ma na celu zwiększenie liczby studentów na kierunkach uznanych przez ekspertów jako strategiczne dla rozwoju polskiej gospodarki.
Nasza Uczelnia pozyskała dofinansowanie do uruchomienia w roku akademickim 2012/2013 kierunku zamawianego Budownictwo w ramach projektu "Zbuduj swoją przyszłość z MWSLiT".
Wszystkie działania zaplanowane zostały w projekcie "Zbuduj swoją przyszłość z MWSLiT" z myślą o stworzeniu studentom najlepszych warunków do rozwoju zawodowego – mają szansę uzyskać wsparcie materialne, podnieść wiedzę i umiejętności zawodowe, a także rozwinąć kompetencje miękkie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

© 2012 (71) 324-68-48 Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu - najlepsze studia w Polsce - zawody przyszłości